DEC  2   #XIIgalaCHARYTATYWNA

2016

JAN 13    #musicaLOVE

2015

Kasia Łaska

AUG 13    #warsztatGŁOSU

2014

Przez okres wakacji, trener wokalny Krzysztof Wojciechowski dba o moją formę podczas cotygodniwych zajęć w siedzibie WARSZTATu GŁOSU w Warszawie. Każdy wokalista wymaga opieki nauczyciela, a WARSZTAT GŁOSU zapewnia kompleksowy trening dla profesjonalistów oraz amatorów. Polecam. Kasia.

AUG 21    #musicaLOVE

2014

Nowe terminy koncertu MUSICALOVE. Zapraszamy do Teatru Rampa w Warszawie 27 i 28 września.

Zachęcamy również do polubienia MUSICALOVE na Facebook’u.

OCT  5    #myLITTLEpony

2014

Kasia użyczyła swojego głosu Księżniczce Cadence oraz zaśpiewała piosenkę tytułową do serialu MY LITTLE PONY - PRZYJAŹŃ TO MAGIA. Podczas Tęczowej Niedzieli z My Little Pony, mali fani serialu mieli okazję poznać Kasię oraz usłyszeć ją na żywo.

NOV 18    #musicaLOVE

2014

Na koncert MUSICALOVE po raz ostatni w tym roku . zaprasza Teatr Rampa w Warszawie 21 i 22 listopada.

Zachęcamy również do polubienia MUSICALOVE na Facebook’u.

NOV 28     #platynowaPŁYTAkrainaLODU

2014

Podczas konferencji Disney Day 2014 w Warszawie , Kasia odebrała Platynową Płytę za album KRAINA LODU. Serdeczne gratulacje dla wszystkich realizatorów i artystów za ich zaangażowanie w pracę nad tym projektem oraz podziękowania dla fanów filmu za uznanie, to dzięki Wam ta Platyna <3

DEC 28     #MAMteMOC

2014

Na zakończenie roku sukcesów KRAINY LODU, Kasia zaśpiewała MAM TĘ MOC w Dzień Dobry TVN prosto z lodowiska na warszawskiej Starówce.

Materiał z tego miłego spotkania z Katarzyną Burzyńską do obejżenia na stronie DDTvn.

Nowe terminy koncertu MUSICALOVE. Zapraszamy do Teatru Rampa w Warszawie 17 i 18 stycznia.

Zachęcamy również do polubienia MUSICALOVE na Facebook’u.

JAN  20    #koncertMUSICALOWY

2015

Miejski Ośrodek Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na KONCERT MUSICALOWY Kasi Łaskiej i Jakuba Wociala przy akompaniamencie Tomasza Filipczaka.

Koncert odbędzie się 12 lutego o godz. 18.30 w Sali Kina Włókniarz MIK ul. Browarna 7

JAN  23    #singLADIES

2015

SINGLADIES to nowy projekt musicalowy Pauliny Janczak i Kasi Łaskiej przy akompaniamencie Damiana Pietrasika. Iście kobiecy koncert którym przeniesiemy Was we wspaniały świat musicalu. Najpiękniejsze damskie songi, emocje, piekno i historie kobiet opowiedziane muzyką.

Premierowy koncert odbędzie się 21 lutego o godz. 19 w TEATR V6 w Łodzi.

MAR   6    #singLADIES

2015

21 lutego w Teatrze V6 w Łodzi odbył sie premierowy koncert projektu SINGLADIES. Najpiękniejsze kobiece utwory musicalowe w kameralnej odsłonie przy akompaniamencie Damiana Pietrasika wykonały Paulina Janczak oraz Kasia Łaska.

Zapraszamy do galerii zdjęć autorstwa  Kingi Taukert.

MAR 14    #gorączkaLODU

2015

Kasia po raz kolejny zaśpiewała jako Elsa, główna bohaterka z Disney’owskiego mega hitu KRAINA LODU. Tym razem można ją usłyszeć w krótkometrażowej animacji GORĄCZKA LODU,  tylko przed nowym filmem Disney’a pt: KOPCIUSZEK.

Zapraszamy do kin od 14 marca.

JULY 08   #kokoSMOKO

2015

Już w lipcu premiera filmu animowanego  KOKO SMOKO,  w którym można usłyszeć Kasię w roli Kokosa .   Zapraszamy do kin.

SEP   3    #TRIUPH

2015

Miło nam poinformować, że głos Kasi można usłyszeć w nowej reklamie firmy TRIUMPH.  Rozpoznajecie która z uroczych postaci mówi i śpiewa jak Kasia? Zapraszamy do kin.

SEP  06   #broadwayEXCLUSIVE

2015

BROADWAY EXCLUSIVE wraca do Warszawy 30 listopada. Tym razem niezwykły koncert musicalowy w nowych aranżacjach Jana Stokłosy w reżyserii Jakuba Wociala zabrzmi na Dużej Scenie Teatru Polskiego. Wystąpią dla Państwa gwiazdy polskiego i światowego musicalu Kasia Łaska, Sanne Mieloo, Paulina Janczak, Jakub Wocial oraz tancerze w choreografii Santiago Bello. Bilety do nabycia w kasie Teatru oraz na ebilet.pl  Zapraszamy.

OCT   7    #MEMORIAŁjonaLORDA

2015

IV MEMORIAŁ JONA LORDA Tribute to Deep Purple & more 16.10.2015 in Proxima / Warsaw .

NOV 25  #wieczórMUSICALOWY

2015

Zapraszamy na WIECZÓR MUSICALOWY w Mazowieckim Instytucie Teatralnym w Warszawie przy ul. Elektoralnej 12. 26 listopada wystapią dla Państwa Kasia Łaska, Paulina Janczak i Jakub Wocial przy akompaniamencie Macieja Tomaszewskiego.

NOV 10   #KONCERTdlaWŁODKA

2015

Za nami wielkie, niepowtarzalne i wzruszające wydarzenie: charytatywny KONCERT DLA WŁODKA. W ten sposób pomagamy Włodzimierzowi Kowalczykowi, reżyserowi dźwięku, pracującemu w TM ROMA od 15 lat. Niestety, od kilku miesięcy Włodek jest ciężko chory, dlatego staramy się wspierać go na wszystkie możliwe sposoby. To wydarzenie miało nie tylko przynieść Włodkowi wymierną pomoc materialną, ale także pokazać mu, że jesteśmy z nim, pamiętamy o nim i mamy gorącą nadzieję, że jak najszybciej do nas wróci, by znów zasiąść za konsoletą realizatora dźwięku w Teatrze Muzycznym ROMA. Dziękujemy gorąco wszystkim artystom, pracownikom Teatru i wspaniałej publiczności! Więcej informacji o koncercie  znajduje się na stronie internetowej Teatru Roma

DEC   2    #broadwayEXCLUSIVE

2015

BROADWAY EXCLUSIVE zadebiutowało na deskach Teatru Polskiego w Warszawie. Na koncercie można było usłyszeć największe przeboje musicalowe wykonane przez Kasię Łaską, Sanne Mielo, Paulinę Janczak oraz Jakuba Wociala w nowych aranżacjach Jana Stokłosy. Artyści zaśpiewali przy akompaniamencie Fair Play Quartet, Macieja Szczycińskiego oraz Pawła Maruszaka. Choreografię przygotował Santiago Bello.

Podczas nadchodzących koncertów BROADWAY EXCLUSIVE zaśpiewa dla Państwa Ola Bieńkowska. Zapraszamy na nie serdecznie.                                  

FEB 25   #krainaLODUlive

2016

5 lutego 2016 roku w Tauron Arenie w Krakowie blisko siedem tysięcy widzów odbyło magiczną podróż do Arendelle podczas koncertu KRAINA LODU - FILM Z MUZYKĄ NA ŻYWO. Zobaczcie relację z tego wydarzenia, podczas którego wystąpili Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją Erika Ochsnera, Chór Polskiego Radia oraz soliści: Czesław Mozil, Kasia Łaska, Magdalena Wasylik, Marcin Jajkiewicz i Natalia Nykiel. Organizatorem koncertu było Krakowskie Biuro Festiwalowe.

JUN  01   #festiwalMUZYKIfilmowej

2016

Kasia zaśpiewała na Gali Animacji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Po raz kolejny przed blisko 10 tysięczną publicznością wykonała utwór MAM TĘ MOC z filmu KRAINA LODU. Relacja na oficjalnej stronie #FMF.

SEP 23  #sekretneŻYCIEzwierzakówDOMOWYCH

2016

Zapraszamy na nowy film animowany twórców MINIONKÓW, w którym Kasia użyczyła głosu Katie. SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH już w kinach.

10 grudnia w Poznaniu odbędzie się XII WIELKA GALA CHARYTATYWNA na której artyści zaśpiewają największe przeboje Disney’a przy akompaniamencie CoOPERATE ORCHESTRA. Zapraszamy serdecznie.

https://www.bilety24.pl/koncert/xii-wielka-charytatywna-gala-fundacji-mam-marzenie-milion-gwiazd-na-niebie-lsni--28243?id=140207

DEC  1   #zakopiańskieMIKOŁAJKI

2016

4 grudnia Kasia zaśpiewa z Łukaszem Talikiem w Zakopanem. Zapraszamy na Plac Niepodległości o godz 14.10 na ZAKOPIAŃSKIE MIKOŁAJKI

DEC  2   #XIIgalaCHARYTATYWNA

2016

W minioną sobotę w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się WIELKA GALA CHARYTATYWNA Fundacji Mam Marzenie poświęcona marzeniom bajkowym.

Na Gali w magiczny świat filmów Disneya gości wprowadzili występujący na scenie artyści: Paulina Przybysz, Magda Wasylik, Kasia Wilk, Monika Borzym, Michał Szpak, Kasia Łaska, Hania Stach, Michał Rudaś i CoOperate Orchestra. Galę poprowadziła Ambasadorka Fundacji, Małgorzata Kożuchowska oraz Tomasz Wolny, dziennikarz znany m.in. z telewizyjnej Panoramy. Gośćmi specjalnymi Gali byli Myszka Miki, Minnie i Pluto, którzy specjalnie na tą okazję przyjechali z samego Disneylandu.

JAN  1    #singLADIES

2017

13 stycznia SINGLADIES znów zaśpiewają. Paulina Janczak i Kasia Łaska wystąpią przy akompaniamencie Damiana Pietrasika w Filcharmonii Dolnośląskiej. Iście kobiecy koncert którym przeniesą widzów we wspaniały świat musicalu. Najpiękniejsze damskie songi, emocje, piekno i historie kobiet opowiedziane muzyką. Zapraszamy.

JAN  14     #SINGladies

2017

13 stycznia w Filharmonii Dolnośląskiej odbył się koncert projektu SINGLADIES. Najpiękniejsze kobiece utwory musicalowe w kameralnej odsłonie przy akompaniamencie Damiana Pietrasika wykonały Paulina Janczak oraz Kasia Łaska.

FEB 14     #lesMISERABLES

2017

Miło nam poinformować, że Kasia zagra Fantynę w LES MISERABLE, czyli w najnowszej produkcji Teatru Muzycznego w Łodzi Premiera odbędzie się 14 października, a bilety są już dostępne! Zapraszamy na Twitter, Instagram i FB Kasi, na pewno będzie relacjonować przebieg prób. Do zobaczenia w teatrze.

FEB 28     #LESmiserables

2017

Kasia Łaska i Łukasz Zagrobelny zapraszają na musical LES MISERABLE, czyli najnowszą produkcję Teatru Muzycznego w Łodzi Premiera odbędzie się 14 października, a bilety są już dostępne! Zapraszamy do Teatru.

https://www.bilety24.pl/koncert/xii-wielka-charytatywna-gala-fundacji-mam-marzenie-milion-gwiazd-na-niebie-lsni--28243?id=140207

MAY 10    #KONCERTbajkowy

2017

28 maja 2017 zagramy z Łukaszem Talikiem (głos), Tomaszem Filipczakiem (piano), Arturem Gierczakiem (gitara) wyjątkowy KONCERT BAJKOWY, który przygotowaliśmy specjalnie na Dzień Dziecka.  Fani piosenek z najpiękniejszych bajek usłyszą utwory m.in. z takich bajek jak: Tarzan, Mała Syrenka, Mulan, Toy Story i oczywiście Kraina Lodu. Zapraszamy!